DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!

pW czasie przed świątecznym przybyły do naszej szkoły dwie kolejne paczki od "Tajemniczego Mikołaja". Tak po prawdzie to Mikołajów było dwóch, ponieważ każda paczka była od innego ofiarodawcy. Od razu dzieciaki zabrały się do rozpakowywania (tak właściwie to rozszarpywania) pudeł. W środku znalazły grę "Rój" oraz dwukrotnie "Splendor" ! Od tej chwili posiadamy już trzy zestawy "Splendor" i z pewnością rozegramy niedługo szkolny turniej w ową grę. Dziękujemy za wsparcie Naszej placówki i obiecujemy, że gry będą wykorzystywane nie tylko do zabawy, ale także do nauki. Przecież każdy wie, że gry planszowe rozwijają każdego gracza. Cóż możemy powiedzieć więcej? Ogromne dzięki dla wszystkich darczyńców, którzy sprawili radość dzieciakom w ten świąteczny czas. Życzymy pomyślności w Nowym Roku 2015 i radości każdego dnia.

p  p  p

Uczestnicy Szkolnego Klubu Gier Planszowych