Dżentelmen w każdym calu!

dc30 września każdemu uczniowi płci męskiej kojarzy się tylko z jednym, miłym słowem lub upominkiem. Damska część uczniowskiej społeczności przygotowała "małe co nie co" dla swoich kolegów. Jednocześnie w czasie najdłuższej przerwy piątkowego dnia odbył się apel z okazji Dnia Chłopca. Wybieraliśmy Mistera Szkoły, który musiał się wykazać sprawnością, wiedzą oraz urokiem osobistym. W pierwszym zadaniu chłopcy musieli wykazać się umiejętnościami sportowymi. W drugim zadaniu kandydaci musieli wykazać się wiedzą. Trzecie zadanie nie było łatwe, ponieważ kandydaci, którzy przeszli pierwszy "odsiew" mieli za zadanie powiedzieć komplement pani Nowakowskiej. Oczywiście Rada Samorządu Uczniowskiego jako organizator zadbała o oprawę całego spektaklu. Jury w składzie damskiej części RSU oraz pań Pauliny Nowakowskiej i Magdaleny Szwengler pomogły w wyborze Mistera Szkoły 2016! Wszystkim zadaniom najlepiej sprostał Krzysztof Kaźmierski z klasy IVC! Gratulujemy i uważaj na fanki Puszcza oczko!

dc  dc  dc  dc

Adam Bartkowiak


 

 

Dodatkowe informacje