JESIEŃ W KLASIE 2B

Do każdego...coś warzywnego! Fantazyjne, kolorowe i przepyszne sałatki warzywne są niezastąpione w codziennej diecie każdego człowieka. Jeden przepis na warzywną sałatkę można wykorzystać na wiele okazji - ale czemu by nie poszerzać swojego zbioru ulubionych przepisów na sałatki z warzyw o nowe? No właśnie i dlatego uczniowie klasy 2b urządzili w klasie kuchnię MasterChefa Juniora. Bawiliśmy się wspaniale, a przy okazji uczyliśmy się o tym, jak zdrowe są warzywa. Wiemy również, że ruch na świeżym powietrzu też jest nieodzownym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. W związku z tym wybraliśmy się na jesienny spacer do pobliskiego lasu. Głęboko oddychaliśmy leśnym powietrzem, a przy okazji zbieraliśmy kolorowe liście, z których powstały przepiękne albumy.

j  j 

Sylwia Wojtkowiak


 

Dodatkowe informacje