ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

„MALOWANA WIELKANOC”

Na początku chcemy bardzo podziękować za dostarczone prace plastyczne. Każda z nich była piękna, idealnie nawiązująca do tematu świąt wielkanocnych. Różnorodność form i wykonania, oryginalność, a także niebywała pomysłowość- te cechy sprawiły, że dokonanie wyboru okazało się dla jury nie lada wyczynem. Stąd, aż 6 miejsc finałowych, które stanęły na podium oraz 15 wyróżnień.

Oto lista uczniów, których „dzieła” przeszły dalej do etapu powiatowego, do Hutnika:

I miejsce: Szymon Białecki i Zofia Tomczak

II miejsce: Dominik Piszczelak i Daria Włodarczyk

III miejsce: Gabriela Porzucek i Maja Borowska

Wyróżnienia: Weronika Ciesielska, Jolanta Szczepaniak, Julia Szymankiewicz, Paulina Baran, Katarzyna Kasińska, Antonina Kuśnierek, Alicja Bogdańska, Szymon Ratajczak, Maria Michalak, Wojciech Jakubiak, Klaudia Staryczenko, Patryk Krupa, Justyna Bachosz, Patryk Brylczak, Zofia Przybylska.

Dyplomy uczniowie otrzymają po powrocie do szkoły w systemie stacjonarnym.

Serdecznie gratulujemy-

Weronika Janus