Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Dnia Pluszowego Misia

W listopadzie został zorganizowany konkurs na pracę plastyczną oraz wiersz o pluszowym misiu. Cały czas mieliśmy nadzieję, że starsze klasy w końcu wrócą do szkoły i będziemy mogli, podczas apelu, nagrodzić zwycięzców. Niestety tak się nie stało i postanowiliśmy ogłosić wyniki za pomocą strony internetowej. Jak co roku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Klasy młodsze wykonały pracę plastyczną natomiast klasy starsze pisały wiersze. Decyzja, choć bardzo trudna, została podjęta. W klasach 1-3 wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Maria Kawczyńska

II miejsce - Marta Kaczmarek

III miejsce  - Antoni Sperling

Wyróżnienia otrzymują: Izabela Frąckowiak, Zofia Tomczak, Ksawery Słomiany, Kornelia Bartkowiak, Anna Staryczenko, Marcelina Michnowska, Maksymilian Sadowski, Szymon Białecki, Ola Grześkowiak, Mikołaj Sobalski.

Uczniowie klas 4-6 równie chętnie przystąpili do konkurencji. Ich zadaniem było napisanie autorskiego wiersza o pluszowym misiu. Przyznajemy szczerze, że nie spodziewaliśmy się aż tylu pięknych wierszy. Każdy był inny i wyjątkowy, ale jak to w konkursach bywa, trzeba było wybrać najpiękniejsze.

I miejsce – Zuzanna Grodzka

II miejsce- Amelia Biernat

III miejsce Dominika Porzucek

Wyróżnienia: Jan Wojciechowski, Paweł Stefaniak.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy. Zwycięzców zapraszamy po odbiór upominków do okna biblioteki szkolnej w dniach 19-23.04.2021 w godzinach 10:00-13:00.

Magdalena Szwengler

Marzena Michnowska