ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

mDnia 25.11.2015r. w świetlicy zrobiło się pluszowo. Tego dnia swoje święto obchodzi „Pluszowy Miś”. Na zajęciach „świetliki” kolorowali oraz wycinali miniaturowe szablony, którymi ozdabiali swoje palce. Z tej okazji dnia 28.11.2016r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Święto to zapoczątkowano w 2002 roku z okazji setnej rocznicy powstania maskotki. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 2-3. Odbył się on z inicjatywy dyrekcji, Jolanty Małeckiej, Pauliny Nowakowskiej oraz Magdaleny Szwengler. Dzieci stanęły na wysokości zadania i swoimi pracami spowodowały wielki ból głowy przy wyborze tych najlepszych. Praca w formacie A4 techniką dowolną. Wyróżnione oraz nagrodzone arcydzieła można podziwiać przy bibliotece szkolnej. Gratulacje oraz nagrody wręczył wicedyrektor Ksawery Kempa.

I miejsce:

Oleg Grocki kl. II e oraz Bartek Marcinkowski kl II e,

II miejsce:

Wojtek Wyrwiński kl. II b oraz Jakub Gorynia kl. II b

III miejsce:

Antonina Frost kl. IIg oraz Adam Chwistek kl. IIIe

Wyróżnienia:

Zuza Kozaczek III a, Jakub Tomczak II a, Kornelia Popielas II a, Agata Pietraszewska III d, Zofia Krawiec III e, Bartosz Wysocki II e, Alan Ratajczak III c, Anna Środa III d, Anna Kulczak III a, Julka Michałowicz II b, Patryk Pawlak III b.  GRATULUJEMY!

m  m  m

m  m

Wychowawcy świetlicy

Jolanta Małecka


 

Dodatkowe informacje