Najpiękniejsza Kartka Świąteczna

kbDnia 22.12.2016 r. został rozstrzygnięty konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II i III. Złożone prace zachwycały pomysłowością i estetyką wykonania. Spośród sporej liczby prac wybrano najciekawsze. Po długiej naradzie zdecydowano, że laureatami, zostaną:

I miejsce – Barbara Stróżyńska II d

Dwa miejsca II - Mateusz Klauza II a oraz Szymon Ciesielski II d

Dwa miejsca III - Natalia Skrzypek kl. III a oraz Franciszek Baraniak kl. II f

Wyróżnienia otrzymali: Piotr Bartkowiak III b, Karolina Rozalska III a, Zofia Jankowska III d, Zuzanna Szymczak III e, Wiktoria Krzyżostaniak II d, Kalina Żak III c, Liliana Fechner II f, Szymon Machowski II e, Antonina Frost II g.

Zwycięzcom gratulowała pani dyrektor Katarzyna Smektała. Dyplomy oraz nagrody zostały rozdane podczas apelu przygotowanego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nagrodzone prace można podziwiać na wystawce, przy głównym wejściu do szkoły. Wszystkim laureatom oraz uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

kb  kb

Agnieszka Tokarska


 

Dodatkowe informacje