FINAŁ MAM TALENT

24 kwietnia na deskach Gostyńskiego  Ośrodka Kultury miał miejsce miejski finał Mam Talent, wybrani w szkolnych eliminacjach uczestnicy mogli zaprezentować się przed większą publicznością złożoną z władz miasta z burmistrzem Jerzym Kulakiem na czele, dyrekcji większości szkół z gminy Gostyń, a także wielu przybyłym gościom i rodzicom. W kategorii klas 1-3 szkół podstawowych bezapelacyjnym zwycięzcą został reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 Bartosz Waleński, który swoim tańcem robota zachwycił nie tylko Jury, ale także publiczność i pozostałych uczestników. W kategorii ponadpodstawowej doskonałe drugie miejsce zajęła Magdalena Sadowska, której pokaz tańca wraz z absolwentką naszej szkoły Julią Olejniczak, również zrobił bardzo duże wrażenie. Gratulujemy!!

Adam Bartkowiak