Konkurs „Wiosna, ach to ty!” rozstrzygnięty

W kwietniu uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w konkursie „Wiosna, ach to ty!”. Dzieci z klas I-III korzystając z własnych obserwacji przyrody, zwierząt, tworzyły prace plastyczne przedstawiające piękno i czar wiosny. Z kolei uczniów klas starszych IV-VII zaproszono do stworzenia wierszy i rymowanek, na temat tej wyjątkowej pory roku. Propozycje dzieci, jak co roku, były bardzo pomysłowe, kolorowe i starannie wykonane. Niezwykle interesujące okazały się również propozycje literackie przedstawione przez uczniów klas starszych. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. 30 kwietnia 2018 r. po zakończeniu uroczystego apelu nastąpiło rozdanie nagród. Pani Dyrektor Katarzyna Smektała wręczyła dyplomy oraz upominki.

Laureatami w konkursie plastycznym zostali (kategoria I-III):

I miejsce – Olga Radczyk

II miejsce – Iga Tunia

III miejsce – Zuzanna Grodzka

Wyróżnieni uczniowie : Wiktoria Kończak III f, Szymon Duda I a, Nina Biernat III b, Aleksandra Pyrek I b, Zofia Waleńska I a, Wiktor Gościański III e.

W konkursie literackim nagrody zdobyli (kategoria IV-VII):

I miejsce ex aequo - Klaudia Paszkowiak IV b i Eryk Pazoła VII a

II miejsce - Hanna Krawiec V a

III miejsce ex aequo - Julia Pazoła IV c i Jan Wojciechowski IV b

Wyróżniono: Zofię Domelewską V b, Zofię Kuklewską V a, Polę Szczepaniak V b oraz Ewę Zbroniec V b.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom gratulujemy! Zapraszamy do uczestnictwa w następnych edycjach konkursu.

Agnieszka Tokarska