Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/2016

Mistrzostwa Rejonowe w badmintonie dziewcząt i chłopców

Wolsztyn 17.11.2015

b17 listopada nasi reprezentanci wzięli udział w mistrzostwach rejonu w badmintonie. Finał powiatu gostyńskiego dziewczęta zdominowały i osiągnęły pierwsze miejsce. Tym samym zakwalifikowały się do kolejnego etapu- rejonowego. Chłopcy w powiecie uzyskali drugie miejsce co także pozwoliło im na wzięcie udziału w dalszym etapie. W Wolsztynie nasi uczniowie walczyli dzielnie o każdą lotkę. Po każdym meczu widać było duże zmęczenie. Ostatecznie chłopcy przegrali dwa mecze 1-3 i jednocześnie uzyskali miejsce piąte. Dziewczęta zaciekle rywalizowały w półfinale i niestety o mały włos przegrały. W meczu o 3 miejsce pokonały swoje rywalki z finału powiatowego ze Starej Krobi i stanęły na podium. Ogromne gratulacje za walkę i ogromne zaangażowanie podczas rywalizacji.

Nasi reprezentanci: dziewczęta - Olejniczak Julia, Stachowiak Zofia, Wolna Adrianna, chłopcy – Krzyżyński Szymon, Lenarczyk Kacper, Zaremba Aleksander

b  b  b

Mikołaj Rogala