Pływanie drużynowe dziewcząt i chłopców

fmwFinał wojewódzki szkół podstawowych w drużynowym pływaniu na dystansie 10x25m odbył się 10 listopada br. na Termach Maltańskich w Poznaniu. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nim 32 miejsce z czasem 3.20. W zawodach po wcześniejszych eliminacjach powiatowych wystartowały 44 szkoły z całego województwa. Zwyciężyła Szkoła Podstawowej nr 4 z Rawicza.

Wcześnie w eliminacjach powiatowych, które odbyły się w gostyńskiej pływalni nasi reprezentanci okazali się szybsi od Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 1 z Gostynia.

Pływacka reprezentacja szkoły:

Olga Dubaniewicz, Julia Olejniczak, Magda Sadowska, Amelia Ziółek, Weronika Wielińska, Zosia Stachowiak, Bartek Mikołajczak, Kacper Lenarczyk, Wiktor Idaszek, Aleksander Zaremba, Adam Jaskierski, Tomasz Listwoń.

Damian Kabała