Dobro zawsze wraca

dJak wiadomo nasza szkoła to miłe i przyjazne miejsce. Jest to bardzo widoczne również w świetlicy, gdzie na każdym kroku młodsze świetliki mogą liczyć na pomoc starszaków. Zarówno, jeśli chodzi o naukę jak i zabawę. W poprzednich tygodniach starsi uczniowie czytali młodszym książki, natomiast w tym tygodniu demonstrowali i pomagali w zajęciach ruchowych w sali gimnastycznej oraz na placu zabaw. Dziewczynki z klas trzecich i czwartych wykonywały odmyki na drążkach, stania na rękach oraz na głowie. Tłumaczyły młodszym koleżankom i kolegom, jak należy się ustawić, by prawidłowo wykonać daną figurę. Udzielały cennych wskazówek, gdy ktoś miała z czymś problem. Nad bezpieczeństwem podczas wygibasów czuwały pani Paulina i Magdalena. Już dziś po tak krótkim czasie możemy stwierdzić, że pierwszaki dotrzymują kroku starszym koleżankom. W naszej świetlicy pomoc młodszym i słabszym jest zawsze mile widziana. Wszystkim, którzy angażują się i biorą udział w pomocy koleżeńskiej bardzo dziękujemy. Jednocześnie życzymy by dobro do nich wróciło.

d  d  d

d

Szwengler Magdalena

Nowakowska Paulina


 

Dodatkowe informacje