Dzień Edukacji Narodowej

 Dziękuję za trud podejmowanej 
na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela. 
Życzę, aby aktywna i twórcza postawa 
znajdowała uznanie w oczach uczniów 
i ich rodziców oraz była źródłem 
osobistej satysfakcji.

dsW tym roku ten wyjątkowy dzień przypada w sobotę 14.10. W naszej szkole uroczystość tą obchodzimy w piątek i właśnie z tej okazji świetliki cały tydzień pracowały nad tym, aby był on wyjątkowy, zarówno dla nich jak i dla wszystkich wychowawców i osób uczących w poszczególnych klasach. Na zajęciach uczniowie robili kwiaty lotosu oraz tulipany z papieru – orgiami. Grupa pierwszoklasistów wykonała tulipany z bibuły i kartki z pięknymi życzeniami. Wszystkie prace zostały przyozdobione indywidualnie przez każdego ucznia. Jak mówią świetliki „włożyliśmy dużo serca, aby nasze kwiatki wyglądały pięknie”. W piątek wręczyli je swoim Paniom i Panom składając im najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Świetlikom wiele radości sprawiało tworzenie unikatowych prezentów dla wychowawców. Miło było obserwować ich w trakcie pracy, a największą nagrodą za ich ciężką pracę były podziękowania pracowników szkoły za otrzymane upominki.

de  de  de

Szwengler Magdalena

Nowakowska Paulina


 

Dodatkowe informacje