„Świąteczne przygotowania”

aWesołego zajączka, co po stole bryka. Smacznościami wypełnionymi, Świątecznego koszyka. Smacznego jajka, mokrego dyngusa. Radości płynącej, ze Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Pogody ducha oraz niezapomnianych chwil, spędzonych przy wspólnym stole z najbliższą rodziną.

Spokojnych Świąt

Wielkanocnych życzą świetliki z wychowawcami

Od poniedziałku zaczynamy przygotowywać się do nadchodzących świąt, zarówno w domu pomagając rodzicom w porządkach jak i w szkole. Aby poczuć aurę nadchodzących dni ozdobiliśmy naszą salę. Na gazetce wiszą kolorowe pisanki i skaczą wesołe króliki. Na zajęciach przygotowaliśmy papierowe koszyczki z nadzieją, że zajączek nam coś wrzuci – mówią świetliki. Jednak najwięcej czasu zajęło nam ozdabianie i dekorowanie styropianowych jajek. Do upiększenia ich używaliśmy farb, bibuły, papieru kolorowego, wełny, ryżu. Każda pisanka wyszła piękna i oryginalna. Nasze prace można podziwiać w świetlicy.

a  a

a  a

Magdalena Szwengler 


 

Dodatkowe informacje