Promujemy życie wolne od nałogów i przeciwdziałamy przemocy - „Wolontariusze dla bezpieczeństwa”

wKolejnym działaniem, które zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy był konkurs profilaktyczny dla uczniów klas II-III i IV-VI, a następnie wystawa nagrodzonych prac. Uczniowie młodsi (I etap edukacyjny) mieli za zadanie wykonanie zakładki. Temat: Przebywanie w dymie tytoniowym jest szkodliwe dla zdrowia. Natomiast uczniowie starsi (II etap edukacyjny) przygotowywali plakat. Temat: Prowadzę zdrowy styl życia. Nie ulegam nałogom. Wolontariusze z dużym zaangażowaniem przystąpili do realizacji tego zadania: ogłaszali konkurs wśród uczniów, zachęcali do udziału, przypominali o terminach, zbierali prace konkursowe, aktywnie uczestniczyli w pracach komisji rozstrzygającej konkurs, pomagali w uroczystości nagradzania uczniów, wykonali wystawę prac konkursowych.

Nagrodzeni uczniowie z klas II-III:

I miejsce:

* Kornelia Rozalska Kl. IIIa

* Kaja Chudzińska Kl. IIc

II miejsce:

* Olga Radczyk Kl. IIc

* Nina Biernat Kl. IIb

III miejsce:

* Aleksandra Kosmalska Kl. IIe

* Piotr Bartkowiak Kl. IIIb

Wyróżnienia wśród uczniów klas II-III otrzymali:

* Filip Fabisiak Kl. IIa

* Jan Wojciechowski Kl. IIIb

* Jagoda Stachowiak Kl. IIg

* Julia Wojciechowska Kl. IId

* Wiktoria Kończak Kl. IIe

* Mateusz Klauza Kl. IIa

 

Nagrodzeni uczniowie z klas IV-VI:

I miejsce:

Magdalena Klupś kl.Vc

Kornelia Piasecka kl. Vc

II miejsce:

Julia Woja kl.VIc

Wiktoria Nowicka kl. VIc

III miejsce:

Pola Saczko kl. Va

Wyróżnienia wśród uczniów klas IV-VI otrzymali:

- Oliwia Gliszczyńska i Michalina Jakuszkowiak kl. Vb

- Amelia Lada kl. IVb

- Maja Jazdończyk i Ewa Zbroniec kl. IVb

 

Marta Wojtyniak


 

Dodatkowe informacje