Wesołych Świąt


aŚwięta Bożego Narodzenia to dobra okazja do plastycznych zabaw z dzieckiem. Wspólne tworzenie ozdób świątecznych i choinkowych to także świetna i kreatywna zabawa. Sklepy, galerie handlowe, jarmarki bożonarodzeniowe przyciągają i zachęcają do kupowanie różnorodnych ozdób świątecznych. W dzisiejszych czasach prawie wszystko można kupić, ale my odchodzimy od prostych rozwiązań i proponujemy świetlikom aby samodzielnie przygotowali świąteczne dekoracje. I w taki sposób wszyscy z ogromnym zapałem wzięli się do pracy. Powstał ogromny łańcuch papierowy, który ozdabia świetlicę. Na drzwiach pojawiły się renifery, gazetka, aż ugina się od kolorowych prezentów. W trakcie wszystkich pracy towarzyszą nam kolędy, które wprawiają dzieci w świąteczny nastrój. W tym roku postanowiliśmy również przygotować drobne - własnoręcznie robione upominku dla wszystkich pracowników szkoły. Dla pani i panów dyrektorów, dla pani sekretarki, kadrowej, księgowej, dla pani higienistki, dla nauczycieli, dla pań które na co dzień dbają o porządek w naszej szkole oraz panów woźnych. W tym roku nie zapominamy o nikim. I tak każdy otrzyma od nas porcelanową ozdobę, którą można zawiesić na choince. Do jej powstania potrzebowaliśmy mąki ziemniaczanej, kleju wikol, soku z cytryny oraz oliwki dla dzieci. Na zajęciach w świetlicy każdy uczeń otrzymał wyrobioną masę porcelanową, w której za pomocą foremek wycinał dowolne kształty i według swojego uznania  ozdabiał. Świetliki włożyły w przygotowanie upominków wiele serca i zaangażowania. Poza drobnym upominkiem składają wszystkim Najlepsze Życzenia:


W oczekiwaniu na zbliżające się
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok
Żegnamy minione miesiące
I pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.
Pragniemy przeżyć
Niepowtarzalne świąteczne chwile
W pokoju i wzajemnej bliskości.
Serdeczne życzenia:
Zdrowia, pogody ducha,
Spełnienia wszystkich marzeń,
Zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów


życzą : Świetliki wraz z wychowawcami.

a  a  a  a

Paulina Nowakowska

Magdalena Szwengler


 

 

Dodatkowe informacje